Tip&Trip.com
Guest house

City Pension Berlin — Ceny i Rezerwacja

Stuttgarter Platz 9, Berlin

O hotelu

City Pension Berlin to przytulny i funkcjonalny pensjonat położony w sercu Berlina, przy Stuttgarter Platz 9. Ten obiekt typu Guest house oferuje dogodną lokalizację dla osób odwiedzających niemiecką stolicę, zapewniając łatwy dostęp do głównych atrakcji miasta. Mimo braku klasyfikacji gwiazdkowej, City Pension Berlin stawia na wygodę swoich gości, oferując między innymi bezpłatne WiFi, obsługę wycieczek oraz wielojęzyczny personel mówiący w językach takich jak angielski, niemiecki i rosyjski. To miejsce odpowiada potrzebom podróżnych ceniących prostotę i funkcjonalność w przystępnej cenie.

Pokoje i aktualne ceny

Daty12 paź — 19 paźGoście2 dorosłych, 1 dziecko, 1 pokój
Ładowanie pokoi i cen…

The hotel details are already available while current prices, meals and cancellation conditions are checked.

Udogodnienia i usługi

Ogólne

  • Ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie
  • Gazety
  • Obiekt wolny od dymu tytoniowego
  • Ogrzewanie
  • Pomoc z biletami
  • Recepcja

Usługi i udogodnienia

  • Czyszczenie butów (płatne osobno)
  • Czyszczenie chemiczne (płatne osobno)
  • Pralnia (płatne osobno)
  • Przechowalnia bagażu
  • Skrytka depozytowa
  • Telefon

Pokoje

  • Pokoje dla niepalących
  • Prysznic
  • Telewizor

Internet

  • Darmowe wifi

Języki

  • Angielski
  • Niemiecki
  • Rosyjski
  • Wielojęzyczny personel

Posiłki i napoje

  • Bar
  • Zapakowany prowiant
  • Śniadanie

Parking

  • Parking

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane

Usługi turystyczne

  • Obsługa wycieczek

Atrakcje w pobliżu

Co jest w pobliżu

  • Herta Heuwer Memorial Plaque126 m
  • St. Canisius Church771 m
  • Deutsche Oper Berlin816 m
  • Kurfurstendam848 m
  • Das Verborgene Museum1 km
  • Schiller Theatre1,1 km
  • Savignyplatz1,3 km
  • Andenbuch Romanische Buchhandlung1,3 km
  • Berggruen Museum1,4 km
  • Bröhan Museum1,6 km

Atrakcje

  • Berlin Zoological Garden2,1 km
  • Tiergarten3,8 km
  • Potsdamer Platz4,9 km
  • Reichstag Building5 km
  • Brandenburg Gate5,2 km
  • Memorial to the Murdered Jews of Europe5,2 km
  • Museum Island6,6 km
  • Berlin TV Tower7,3 km
  • Alexanderplatz7,6 km
  • East Side Gallery9,6 km
  • Babelsberg Castle18 km
  • Park Babelsberg18,5 km
  • Nauener Gate20,2 km
  • Gate of Fortune20,6 km
  • St. Nicolas Church20,6 km
  • Film Museum20,8 km
  • Neuer Lustgarten20,9 km
  • Sanssouci Park21 km
  • Potsdam's Brandenburg Gate21 km
  • Sanssouci Palace21,3 km
  • Potsdam Harbour21,4 km
  • Bornstedt Royal Estate21,5 km
  • Charlottenhof Palace22,6 km
  • New Palace22,7 km
  • University of Potsdam23,1 km

Lotniska

  • Berlin Brandenburg Airport21 km

Metro

  • Charlottenburg128 m
  • Wilmersdorfer Strasse206 m
  • Bismarckstrasse624 m

Location on the map

City Pension Berlin
Stuttgarter Platz 9, Berlin

Open larger map

Hotel policies

Zameldowanie
from 14:00

Wymeldowanie
until 11:00

Lokalizacja i dostępność

City Pension Berlin znajduje się przy Stuttgarter Platz 9, w dogodnej lokalizacji na mapie Berlina, z koordynatami 52.5058 N i 13.303981 E. Jego położenie umożliwia łatwe zwiedzanie miasta oraz szybki dostęp do różnych środków transportu publicznego.

Wyposażenie i udogodnienia

Obiekt oferuje wiele praktycznych udogodnień, takich jak darmowe WiFi, barek, ogrzewanie oraz telewizor w pokojach. Goście mogą korzystać z usług pralni i chemicznego czyszczenia (usługi te są płatne osobno). Ponadto City Pension Berlin jest obiektem wolnym od dymu tytoniowego i akceptuje zwierzęta, co sprawia, że jest odpowiedni także dla podróżujących ze zwierzętami.

Obsługa i dodatkowe usługi

Recepcja jest dostępna dla gości, umożliwiając ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie. Personel posługuje się kilkoma językami: angielskim, niemieckim i rosyjskim, co ułatwia komunikację. Obiekt oferuje również pomoc w organizacji wycieczek, przechowalnię bagażu, a także usługi takie jak czyszczenie butów i pomoc z biletami.

Kategorie pokoi

City Pension Berlin udostępnia trzy kategorie pokoi, każda przeznaczona dla jednej osoby. Choć opisy poszczególnych kategorii nie są szczegółowo określone, obiekt oferuje komfortowe warunki pobytu dla gości indywidualnych.

Policy i zasady pobytu

Zameldowanie w obiekcie City Pension Berlin rozpoczyna się od godziny 14:00, a wymeldowanie jest możliwe do godziny 11:00. Obiekt oferuje pokoje dla niepalących, a także skrytkę depozytową dla bezpieczeństwa wartościowych przedmiotów gości.

Czy City Pension Berlin oferuje bezpłatne WiFi?

Tak, w City Pension Berlin dostępne jest darmowe WiFi dla wszystkich gości.

Czy w City Pension Berlin można przyjechać ze zwierzętami?

Tak, obiekt akceptuje zwierzęta, co umożliwia pobyt także podróżującym ze zwierzętami.

Jaki jest czas zameldowania i wymeldowania?

Zameldowanie zaczyna się od godziny 14:00, a wymeldowanie jest możliwe do godziny 11:00.

Czy City Pension Berlin oferuje obsługę w językach obcych?

Tak, personel obiektu mówi w językach angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Podobne hotele